КП НВЦ ДОР
 
 
 
 
назад
назад

НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ ТА ІНША ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

награды
28.01.2015. КП "НВЦ" ДОР визнано кращим комунальним підприємством 2014 року за інформацією річного загальнодержавного рейтингу підприємств!

Комунальне підприємство "Навчально-виробничий центр" Дніпропетровської обласної ради визнано комунальним підприємством 2014 за напрямком "Професійно-технічна освіта", зайняло 2-е місце в Україні за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб'єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності та 1-е місце в номінації "Інвестиційна привабливість".
награды
25.01.2014. КП "НВЦ" ДОР визнане кращим комунальним підприємством 2013 року за Національним бізнес-рейтингом!

За інформацією загальнодержавного Національного бізнес-рейтингу Комунальне підприємство "Навчально-виробничий центр" Дніпропетровської обласної ради у 2013 році визнене комунальним підприємством року та зайняло 6-те місце в Україні за напрямком "Професійно-технічна освіта".
koridor
01.11.2013. Покращення умов для комфортного навчання

Керівництво КП "НВЦ" ДОР постійно проводить роботу над покращенням умов для комфортного навчання працівників замовників та індивідуальних клієнтів. За останні роки виконаний ремонт покриття даху будівлі, ремонт санітарно-побутових приміщень, системи опалення, тощо... В теперешній час проводиться ремонт приміщень навчальних класів.
sert
КП "НВЦ" ДОР визнане Комунальним підприємством 2011 року

За даними Національного Бізнес-рейтінгу Комунальне підприємство "Навчально-виробничий центр" Дніпропетровської обласної ради зайняло п'яте місце у 2011 році серед комунальних підприємств України з напрямку "Професійно-технічна освіта" та визнане як "Комунальне підприємство 2011 року".

КП "НВЦ" ДОР © 2013 - 2015